top of page

אודות מ.א.י נועם בנייה בע״מ

מ.א.י נועם בנייה בע״מ, בייסודו ובניהולו של משה פלח, פועלת בתחום הבנייה למעלה מ-25 שנה.

עם ניסיון מהשטח בשילוב ידע אקדמאי, החברה לא נחה על שמריה וממשיכה להתעדכן,
לשכלל ולשדרג את יכולותיה באמצעות טכנולוגיה חדשנית ושיטות בנייה מתקדמות.

may-34_sml.jpg

מ.א.י נועם בנייה בע"מ מתמחה בביצוע פרויקטים יוקרתיים ברמת גימור ללא פשרות, משלב השלד ועד קבלת מפתח של בתים, משרדים ומרפאות, הכוללים תיאום, ניהול ופיקוח של קבלני משנה, מנהלי עבודה מוסמכים, אדריכלים, מעצבים וצוות עובדים איכותי, מקצועי ואמין.

 

כחברה בבעלות משפחתית, דור שלישי בתחום הבנייה, אנו גאים בעבודה שלנו ואוהבים את מה שאנחנו עושים ממש כמו בתחילת הדרך. המחמאות שאנו מקבלים מלקוחותינו המקסימים עם הכניסה לנכס, וגם שנים אחר כך, כשהם ממליצים עלינו למכריהם, הן הסיפוק שלנו והדלק להמשך הפעילות.

moshe_falach_prifile_540px.jpg

אנחנו מתחייבים

על ארבעה ערכים עיקריים מושתתת פעילות החברה:

 

מקצועיות – לקוחותינו נהנים משירותיהם של אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים מהשורה הראשונה, המסוגלים לספק פתרונות יעילים ולהתמודד בהצלחה גם עם אתגרים מסובכים במיוחד, עונים על כל שאלה ומעניקים את הביטחון והשקט שכל כך נדרשים לו בתהליך של בנייה או שיפוץ. 

 

קפדנות – יש חומרים טובים ויש חומרים טובים מאוד. אנחנו מקפידים להשתמש במעולים שיש, ומבצעים בקרת איכות יסודית על כל שלב ושלב בתהליך העבודה שלנו מתוך חשיבה על העתיד שלכם: חומרים איכותיים, רמת בנייה וגימור גבוהים מפחיתים את התרחשותם של מפגעי בטיחות, תקלות חוזרות ונשנות ונזקי פנים וחוץ שדיירים רבים נאלצים להתמודד עימם אחרי שחברת הבנייה כבר מזמן לא בשטח – מה שמוביל להתחייבות הבאה.

 

אחריות – הקשר בינינו לבין הלקוחות לא מסתיים עם הכניסה לבית או למשרד החדש. חברת מ.א.י נועם מעניקה אחריות למשך שנה מסיום העבודה אבל חשוב שתדעו שגם אחר כך אנחנו פה עבורכם, מרגיעים ומסייעים. נתקלתם בבעיה? פשוט יוצרים קשר ואנו מגיעים לטפל בה במהירות וביעילות. כי שירות מסור הוא אחד מאבני הבניין שלנו.

 

אמינות – אמון הדדי הוא תנאי בסיסי לעבודה משותפת שתניב תוצאות משובחות, ואיכות ויושרה הם חלק מהותי מהסיבות שבזכותן לקוחות חוזרים וממליצים עלינו. כחברה ותיקה בעלת רישיון קבלן, שמדורגת באתר מידרג, ומאחוריה שעות עבודה רבות בפרויקטים מורכבים, הצבנו לעצמנו כמטרה לפעול בראש ובראשונה בהגינות ובשקיפות מלאה מול לקוחותינו, לכבד את צרכיהם ולעמוד בהתחייבויות שלנו כלפיהם. 

מהם שלבי הבנייה? 

אין סוף דברים יכולים להשתבש בדרך לבניית בית חדש, או לשיפוץ נכס קיים, וכל החלטה לגבי תוכנית הבנייה מתומחרת בהוצאה כספית משמעותית. כדי להימנע מטעויות, חשוב שאת הבנייה יבצעו אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה שילוו אתכם משלב התכנון על הנייר ועד הכניסה לנכס. וכך זה מתבצע:

תיאום ציפיות

לפני היציאה לתהליך הבנייה או השיפוץ, אנו נפגשים איתכם ובודקים את תוכניות העיצוב שקיבלתם, בוחנים את כל המפורט בהן, מגיעים פיזית לשטח ומחפשים תשתיות קיימות, חוקרים יחד מה הצרכים שלכם כרגע ומה פוטנציאל השינוי שלהם בעתיד, והכל במטרה לוודא שהנכס ישרת אתכם נאמנה לאורך שנים. כאשר מגיעים לדיוק ולהסכמה משותפת, והצעת המחיר שלנו מאושרת – אנחנו יכולים להפשיל שרוולים ולהתחיל בעבודה.

עיצוב ותכנון קונסטרוקציה

במשך חודשים ניסיתם לבחור מיקום ושטח, ולקבל השראה מתמונות של דירות (או משרדים) באתרי עיצוב, קיבלתם המלצות ובחרתם אנשי מקצוע שיתכננו את הפרויקט, אדריכלים/מעצבי פנים ומהנדסי קונסטרוקציה, ויש כבר פרוגרמה ואישורים – זה הזמן למצוא חברת בנייה שתלווה אותו לאורכה של תקופת הבנייה משלב הנחת התשתיות ועד מסירת המפתח.

may-47_comp_edited.jpg

עבודות הבינוי 

חומרי הבניין נרכשים, צוות עובדים מקצועי מוצב במקום, ואחרים מגיעים בהתאם להתקדמות התהליך, ובהם מומחי אינסטלציה, חשמל, תמיכות גבס, ריצוף, תקשורת, מיזוג אוויר ועוד. אנו נמצאים בקשר הדוק עם המעצב/אדריכל והמהנדס (במקרה הצורך), ומתאמים ביקורי פיקוח שלהם על העבודה כנדרש, כשהמגדלור המדריך אותנו הוא שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות בנייה קפדנית. במהלך תקופה זו אתם מקבלים עדכונים שוטפים ומוזמנים לצפות במו עיניכם בהתפתחות היצירה הפרטית שלכם, לבחון, להעיר, ובעיקר ליהנות מהתוצאה המוגמרת ומן הרגע המרגש שבו השרטוט על הדף הופך למציאות.

מטבח דופלקס במרכז

אנחנו כאן בשביל להגשים לך חלום.

bottom of page